ВИКЛИК ЗАМІРНИКА або замовлення зворотного звя'зку

Це поле обов'язкове для заповнення

Залиште Ваші дані і ми Вам обов'язково перетелефонуємо
ОБЕРІТЬ КОНСУЛЬТАНТА
  • Олександра
    (044) 223-37-02
  • Руслана
    (044) 223-37-69

Утеплення балкону — «теплий» та «холодний» варіанти

 

В чому різниця?

«Холодний» варіант скління балкону більше підходить для створення герметичності та захисту від зовнішнього середовища. Саме холодне скління стане чудовим додатком до міської квартири, в якій з самого початку не передбачалась наявність побутових приміщень для сушки та прасування білизни, комор для зберігання деяких речей.

Утеплення стін, підлоги та стелі «холодного балкону» здійснюється завдяки пінопласту, який має привабливу вартість та чудову якість: він не кришиться, гарно зберігає тепло. Всередині балкон обробляють пластиковою або дерев’яною вагонкою. В деяких випадках робиться гідроізоляція даху.

1

«Теплий» варіант — це майбутнє житлове приміщення, тому що балкон поєднується із кімнатою. Це відбувається за рахунок того, що видаляється балконний блок, який роз’єднував балкон та кімнату. Невеличка перегородка, яка є несучою частиною стіни, перетворюється за допомогою оформлення у зручну частину інтер’єру. «Теплий» варіант більш трудомісткий, він потребує ретельного підходу до утеплення та гідроізоляції всіх площин.

2

Такий варіант утеплюється пінопластом та тепловими екранами по периметру огорожі, обробка стін всередині виконується за допомогою гіпсокартону, для стелі роблять гідроізоляцію за допомогою двох плівок: гідроізоляція та пароізоляція, які забезпечують чудовий захист від вологи. Це потрібно за умови відсутності верхньої захисної плити над балконом.

Окремої уваги потребує питання утеплення підлоги. Нагрівальні мати є найкращими, завдяки тому, що вони розташовані у скловолокні з попередньо розрахованим кроком. Вони укладаються дуже швидко, а зверху вкриваються керамічною плиткою. Інфрачервона плівка та нагрівальний кабель — це варіанти обігріву підлоги більш трудомісткі. Один з найпривабливіших способів обігріву є винесення на балкон радіатору парового опалення із додаванням додаткових секцій. Для цього необхідно буде отримати дозвіл від комунальних служб.

3

Саме через трудомісткість, вартість та кількість матеріалу, різниця у варіантах облаштування балкону дуже велика. Але, якщо ви розумієте, що більш «дорога версія» додасть вам додаткових метрів житла, то ці витрати будуть повністю виправдані.

Джерело: Гранді Вікна